Безкоштовні ліки для другої групи інвалідності -це можливо

Безкоштовні ліки для другої групи інвалідності

Тіфлокоментар: на фото лікар тримає в долонях упаковки з ліками

Вперше в Одесі надаватимуть безкоштовні медикаменти при госпіталізації людей з інвалідністю другої групи. І це дійсно перемога! Держава і чиновники міста  з року в рік дбають про надання в рамках різних цільових програм підтримки для людей з інвалідністю першої групи, в силу їх більш складного працевлаштування і потреби матеріальної підтримки. Друга ж група, в плані забезпечення медикаментами на стаціонарі, досі просто випадала із фокусу уваги.

Завдяки керівнику ГО “Чиста Одеса“ Ірині Соловйовой, її особистому вкладу як громадського діяча та волонтерки, її таланту будувати діалог з людьми, стала можливою допомога людям з інвалідністю 2групи, які змушені були відкладати госпіталізацію через брак коштів.

Безкоштовні ліки для  другої групи інвалідності

Тіфлокоментар: на фото: документ – запит від ГО “Чиста Одеса” на внесення доповнень до п.8.1 міської програми “Здоров’я”, а саме про розширення категорії пільгових одержувачів ліків

Безкоштовні ліки для  другої групи інвалідності

Тіфлокоментар: на фото: документ – позитивна відповідь Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради про внесення доповнень до п.8.1 міської програми “Здоров’я” по запиту ГО “Чиста Одеса”

“Ось… сталося…влітку в програму Здоров’я ,пункт 8.1 додали інвалідів першої групи,а на грудневій сесії внесли і людей з інвалідністю другої групи.Тепер всі перераховані вище категорії одеситів можуть не тягнути з госпіталізацією через нестачу коштів.Ліки під час їх перебування в муніципальних лікарнях будуть оплачуватися з міського бюджету.
Я дуже рада, що наша робота, зроблений аналіз-не пройшли дарма…хочеться вірити, що чиєсь здоров’я буде збережено,та й сімейний бюджет цих одеситів не постраждає…”, – так прокоментувала Ірина Соловйова досягнутий результат. Ми будемо стежити за реалізацією цього права на допомогу людям з інвалідністю та інформувати суспільство про реальний стан.

Авторка Світлана Рожко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *